Menu
Your Cart

Asay Bulut Yedekleme 25GB

Asay Bulut Yedekleme 25GB
Yeni
Asay Bulut Yedekleme 25GB

Verini yedekle ve hemen kurtar

Üstelik her yerden

Yıllarca çalışılarak edinilmiş bilgi ve verilerin en doğru, güvenli, aynı zamanda da pratik bir şekilde yedeklenmesi ve korunması; BT çalışmalarının en önemli konusu olarak gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. Buna ek olarak, iş sürekliliğinin doğru bir yedekleme ile sağlanması da kurumların vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.

Online Yedekleme

Veri Merkezinde sunulan yedekleme hizmeti, kurumların herhangi bir yatırım ve bakım maliyeti yapmasına gerek kalmadan, önemli verilerini güvenle saklayabilmelerine yardımcı oluyor.

Sunucular üzerinde çalışan uygulamaların verileri günlük, haftalık ve aylık ( istenirse saatlik veya dakikalık ) periyodlarla, otomatik olarak yedekleniyor ve tüm bu işlemler sırasında sunucu performansı etkilenmiyor.


Aynı paketin şirketler tarafından havuz kullanılması veya şirketlere dağıtılarak paylaşılması durumunda VKN başı 120 TL yıllık ücret uygulanır.

MÜŞTERİ, seçtiği yedekleme alanını sözleşme bitiş tarihinden önce doldurması durumunda, bir üst yedekleme alanına geçiş yapılır.

Üst yedekleme alanı ile seçtiği yedekleme alanı arasındaki fiyat farkı 12’ye bölünerek aylık fiyat farkı bulunur.

Mevcut yedekleme alanını doldurduğu ay dahil olmak üzere, sözleşme süresi sonuna kadar kalan ay sayısı, aylık fiyat farkı ile çarpılarak fark ücreti tespit edilir ve  faturalandırılır.

Satın alma işlemi sonuçlandıktan sonra müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
1.400,00TL
Vergiler Hariç: 1.186,44TL
  • Stok Durumu: 1000
  • Ürün Kodu: ASAYBULUT
  • SKU: ASAYBULUT

Mevcut Seçenekler:

Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası.