Menu
Your Cart

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

ASAY DANIŞMANLIK

 

Başta E Dönüşüm ürünleri, SAP ve Oracle teknolojileri olmak üzere veri ambarı yapıları, iş zekası ve raporlama uygulamaları, sistem yönetim çözümleri, yazılım geliştirme , CRM danışmanlık hizmetleri, iş sürekliliği platformları ve donanım tedariği gibi bilişim ve bilgi teknolojileri alanında hızlı, güvenli, kaliteli hizmet ve teknik destek sağlayan yeni nesil teknoloji danışmanıdır.

 

Elektronik Dönüşüm ve uygulama çalışmalarıyla 7 yılı aşkın süredir E-fatura, E-defter, EBYS, E-İmza ve Kep Yönetim Sistemi, Fatura Yönetim Sistemi, Maaş Bordro Yönetimi, Cari Hesap Mutabakatı konularında firmalara özel çözümler geliştirmekte ve danışmanlık sağlamaktayız.


Elektronik dönüşüm;


Günümüz dünyasının ve geleceğimizin vazgeçilmezi olan elektroniğin hayatımızda ki kâğıtların yerini alması anlamına gelmektedir. Resmi veya özel tüm bilgi, belge, ihbar, ihtar, mutabakat, yazışma, tasdik, imza, delil veya aklınıza gelebilecek tüm resmi ve özel iletişim, belge ve arşivlemelerin elektronik ortamda yapılabilmesi ve yapılan tüm işlemlerinde gerektiğinde bir delil niteliği taşıması işlemine elektronik dönüşüm adını vermekteyiz ki bu da gelecekte artık kağıdın daha az kullanılacak olmasından dolayı  sorumlu bir iş yapıyor olmamız bizleri mutlu etmektedir.


https://www.youtube.com/watch?v=7OPoEeGlL3M&feature=emb_logo

Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası.