Menu
Your Cart

Akead Classic - E-Ticaret Paketi

Akead Classic - E-Ticaret Paketi
Yeni Free
Akead Classic - E-Ticaret Paketi

TEK KULLANICILI

MAKSİMUM 11 KULLANICI

FATURA - SATIN ALMA - STOK - VARYANT - EFATURA - EARŞİV FATURA

İÇERİK : Alım - Satış (Teklif-Sipariş-İrsaliye-Fatura) - Stok - Kasa- Banka-Çek -Senet - Detaylı istatistik ve raporlama


KOBİ’lerin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanan ticari yazılım çözümü BS Classic!

İşine tam anlamıyla sahip çıkmak isteyenlerin tercihi AKEAD BS Classic, KOBİ’lere uygun yönetim çözümleriyle işletmeleri hedeflerini ulaştırıyor!

 

İşletmenizde Sürekliliğin ve Başarının Anahtarı!

KOBİ’lerin iş yapış şekli ve ihtiyaçları düşünülerek tasarlanan ve orta ölçekli işletmeler için ideal bir yazılım çözümü sunan BS Classic paketi, hem maliyet hem zaman hem de rekabet avantajı sağlayan özellikleriyle işletmelere verimlilik, başarı ve güç getiriyor. Satış, pazarlama, muhasebe, lojistik, satın alma, cari yönetimi gibi bir işletmede yer alabilecek birçok noktada uygulanabilir, pratik kullanımlı ve kapsamlı bir ticari yazılım çözümü olan AKEAD BS, profesyonel yönetime zemin hazırlıyor.

Şirket kaynaklarını geliştirmek ve efektif şekilde kullanmak için ideal araçlar sunan, işletmelerin karşılaşabilecekleri sorunlara hazırlıklı olmalarını sağlayan, gelecekteki olası fırsatların yakalanması konusunda rehber olan BS Classic, dünyanın 11 ülkesindeki binlerce şirket tarafından tercih ediliyor ve 5 farklı dilde kullanılıyor.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
0,00TL
Vergiler Hariç: 0,00TL
  • Stok Durumu: 1000
  • Ürün Kodu: AKEADCLSTIC

Mevcut Seçenekler:

Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası.