Menu
Your Cart

Projelerimiz RSS Feed

03 Nov İstanbul Üniversitesi & Akead Yazılım İşbirliği
Asay 0 490
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ – CERRAHPAŞA SOSYAL BİLİMLER MESLEK YÜKSEKOKULU ile AKEAD YAZILIM A.Ş. ARASINDA İŞBİRLİĞİ PROTOKOL İMZALANDI.Öğrencilerin bilgi birikimlerini gelişmiş teknoloji ile harmanlayarak, Mesleki ve teknik eğitim kazandırmak, bilgiliyi tüm ülkeye yaymak için geleceği daha iyi, yaşanabilir ve aydınlık kılmak hedefini gerçekleştirmek am..
03 Aug E-Faturada ÖTV ve Varyant Sorunu Kalmadı
Asay 0 484
ÖZAY DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI TAŞIMACILIK SAN.VE TİC. LTD. ŞTİ.  firması KUBA MOTOR, UĞUR derin dondurucu ve AYGAZ bayiliği yapmaktadır. Üç farklı bayilik, her bayiliğin getirdiği vergisel farklılık mevcut. E-DÖNÜŞÜMÜN zorunluluğu ile tanıştığımız firmamızda, üç farklı bayiliğine getirdiğimiz çözüm sayesinde işlerine daha hakim, karmaşadan kurtulm..
03 Jul Keskingöz Optik AKEAD'da Karar Kıldı.
Asay 0 577
Kadıköy Çarşı, Akasya AVM, Kadıköy Altıyol, Kadıköy Park Optik olarak 4 şube ile faaliyet gösteren KESKİNGÖZ OPTİK firması E-DÖNÜŞÜMÜN getirdiği tüm avantajlardan yararlanmak için AKEAD BS kullanmaya başladı. Firmanın şubeleri programı daha pratik kullanmaları için sistem sanal sunucuya kuruldu. Bu yöntem sayesinde firma server yatırımı yapmadan, t..
01 May Kleopatra Düğme Akead ERP ile İş Süreçlerini Yönetiyor
Asay 0 311
Kleopatra Düğme tekstil sektörü için kilit rol oynamakta. Firmaların ihtiyacı olan düğmeleri 1964 yılından beri başarı ile üretmektedir. Gelişen teknolojiye çabuk adepte olma özelliğine sahip firmamız, yaptığı işi gelecek kuşaklara sağlıklı bir şekilde teslim edebilmek için iş süreçlerini AKEAD ERP'ye taşımaya karara verdi.Düğme üretiminde çeşitlil..
30 Apr Akead ERP Tekstil Çözümü Fark Yaratıyor
Asay 0 309
Orfeo Negro Tekstil firması Merter Merkez, Merter Şube ve Güngören Şube olmak üzere 3 farklı mağazasında kendi tasarımlarının toptan satışını gerçekleştiriyor. Geleneksel toptan satış işlemlerinin dışına çıkmak isteyen firmamıza AKEAD ERP üzerinde çalışan AKEAD MOBİL PRO uygulamamızı entegre ederek, yaptıkları işe farklı bir bakış açışı getirdik.Fi..
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası.