Menu
Your Cart

Asay Blog RSS Feed

17 Jul Akead Pos Perakende Nedir
Asay 0 15
AKEAD POS Perakende Sayesinde Hızlı, Güvenli, Profesyonel Kasa Yönetimi.Bir çok faaliyet alanında kullanılabilen bir kasa yazılımıdır. Ön tarafta kasa yazılımı ve arka büroda yönetim sistemi olmak üzere iki yazılımdan oluşmaktadır. Kullanımı kolay, modern ve gelişmiş bir uygulamadır. Modüler yapısı ve sektörel seçenekleri sayesinde, her şirketin ih..
17 Jul AKEAD Software Solutions Nedir ?
Asay 0 23
SatışPazarlamaLojistikGenel Muhasebe içeren Ticari YazılımSatış, Pazarlama, Lojistik içeren Ticari YazılımAKEAD BS Ticari Yazılım Çözümü; Avrupa ve Afrika bölgesinde yerel yasalara uygun olarak geliştirilmiş iş hayatında başarılı olmak isteyen firmalar için tasarlanmış, kullanımı kolay, modern ve gelişmiş bir uygulamadır. Bu özelliği ile Türklerin ..
03 Nov İstanbul Üniversitesi & Akead Yazılım İşbirliği
Asay 0 270
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ – CERRAHPAŞA SOSYAL BİLİMLER MESLEK YÜKSEKOKULU ile AKEAD YAZILIM A.Ş. ARASINDA İŞBİRLİĞİ PROTOKOL İMZALANDI.Öğrencilerin bilgi birikimlerini gelişmiş teknoloji ile harmanlayarak, Mesleki ve teknik eğitim kazandırmak, bilgiliyi tüm ülkeye yaymak için geleceği daha iyi, yaşanabilir ve aydınlık kılmak hedefini gerçekleştirmek am..
24 Aug Ingenico Move 5000F Seyyar Eft Yeni Nasil Yazar Kasa Pos Stoklarda
Asay 0 670
Seyyar yazar kasa POS ürünlerin önde gelen markası lngenico'dan estetik ve kullanışlı yeni tasarım.• Seyyar yazar kasa POS pazarının lideri Ingenico’dan Tetra işletim sistemi ileyepyeni bir tasarım.• 4G/2G ve ethernet bağlantıları ile geniş iletişim seçeneği.• Dokunmatik, renkli ve zor koşullara dayanıklı ekran.• Üstün pil performansı ile yoğun sah..
03 Aug E-Faturada ÖTV ve Varyant Sorunu Kalmadı
Asay 0 209
ÖZAY DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI TAŞIMACILIK SAN.VE TİC. LTD. ŞTİ.  firması KUBA MOTOR, UĞUR derin dondurucu ve AYGAZ bayiliği yapmaktadır. Üç farklı bayilik, her bayiliğin getirdiği vergisel farklılık mevcut. E-DÖNÜŞÜMÜN zorunluluğu ile tanıştığımız firmamızda, üç farklı bayiliğine getirdiğimiz çözüm sayesinde işlerine daha hakim, karmaşadan kurtulm..
03 Jul Keskingöz Optik AKEAD'da Karar Kıldı.
Asay 0 293
Kadıköy Çarşı, Akasya AVM, Kadıköy Altıyol, Kadıköy Park Optik olarak 4 şube ile faaliyet gösteren KESKİNGÖZ OPTİK firması E-DÖNÜŞÜMÜN getirdiği tüm avantajlardan yararlanmak için AKEAD BS kullanmaya başladı. Firmanın şubeleri programı daha pratik kullanmaları için sistem sanal sunucuya kuruldu. Bu yöntem sayesinde firma server yatırımı yapmadan, t..
28 May KAREKODLU BETON İRSALİYESİ
Asay 0 228
Beton irsaliye KAREKOD tanım dokümanı yayınlandı. Beton üretim sektöründe faaliyet gösteren firmalar irsaliyelerinde iki adet karekod yer alacak. Yeni sisteme daha rahat adapte olmanız için AKEAD ERP olarak tüm güncellemelerimizi yaptık. Sizi program karmaşasından kurtarmak için  BETON ÜRETİMİNİ gelişen elektronik belge sistemi neticesinde tek prog..
26 May Elektronik Serbest Meslek Makbuzu Başvuru Talebi
Asay 0 187
İnteraktif Vergi Dairesinde “Elektronik Serbest Meslek Makbuzu Başvuru Talebi” Hizmeti Mükelleflerin kullanımına 25/05/2020 Tarihi İtibariyle Açılmıştır.İnteraktif Vergi Dairesi WEB uygulaması aracılığı ile Elektronik Serbest Meslek Makbuzu Başvuru Talebine ilişkin gerekli geliştirmeler yapılmış ve 25/05/2020 tarihi itibariyle mükelleflerimizin hiz..
23 May Elektronik Makbuz (e-SMM)
Asay 0 191
Elektronik Makbuz (e-SMM)..
23 May Mali Müşavirlere Özel 500 Kontörlü E-SMM Ücretsiz
Asay 0 193
Mali Müşavirlere Özel 500 Kontörlü E-SMM Ücretsiz..
11 May Elektronik Muhasebe Fişlerine Merhaba
Asay 0 181
(1) Bilindiği üzere 1 Sıra No.lu Elektronik Defter Genel Tebliği’nin;4.4. e-Defter Dosyaları, Berat Dosyaları ve Muhasebe Fişlerinin Muhafaza ve İbrazı” başlıklı bölümünün;4.4.1 / (a) fıkrasında; e-Defter uygulamasına dahil olan mükelleflerin e-Defter ve berat dosyaları ile birlikte “Muhasebe Fişleri”ni de kağıt ve/veya elektronik ortamda muhafaza ..
10 May Hepsi Bir Arada Portal
Asay 0 184
Hepsi Bir Arada PortalBasit, Hızlı ve Üstün ÖzellikliE-FaturaE-Arşiv FaturaE-Defter1000 Gönderi / Alım10 Yıl SaklamaSadece 1.499 TL + KDV..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 22 (2 Sayfa)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.