Menu
Your Cart

Asay Blog RSS Feed

03 Nov İstanbul Üniversitesi & Akead Yazılım İşbirliği
Asay 0 159
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ – CERRAHPAŞA SOSYAL BİLİMLER MESLEK YÜKSEKOKULU ile AKEAD YAZILIM A.Ş. ARASINDA İŞBİRLİĞİ PROTOKOL İMZALANDI.Öğrencilerin bilgi birikimlerini gelişmiş teknoloji ile harmanlayarak, Mesleki ve teknik eğitim kazandırmak, bilgiliyi tüm ülkeye yaymak için geleceği daha iyi, yaşanabilir ve aydınlık kılmak hedefini gerçekleştirmek am..
24 Aug Ingenico Move 5000F Seyyar Eft Yeni Nasil Yazar Kasa Pos Stoklarda
Asay 0 566
Seyyar yazar kasa POS ürünlerin önde gelen markası lngenico'dan estetik ve kullanışlı yeni tasarım.• Seyyar yazar kasa POS pazarının lideri Ingenico’dan Tetra işletim sistemi ileyepyeni bir tasarım.• 4G/2G ve ethernet bağlantıları ile geniş iletişim seçeneği.• Dokunmatik, renkli ve zor koşullara dayanıklı ekran.• Üstün pil performansı ile yoğun sah..
03 Aug E-Faturada ÖTV ve Varyant Sorunu Kalmadı
Asay 0 145
ÖZAY DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI TAŞIMACILIK SAN.VE TİC. LTD. ŞTİ.  firması KUBA MOTOR, UĞUR derin dondurucu ve AYGAZ bayiliği yapmaktadır. Üç farklı bayilik, her bayiliğin getirdiği vergisel farklılık mevcut. E-DÖNÜŞÜMÜN zorunluluğu ile tanıştığımız firmamızda, üç farklı bayiliğine getirdiğimiz çözüm sayesinde işlerine daha hakim, karmaşadan kurtulm..
03 Jul Keskingöz Optik AKEAD'da Karar Kıldı.
Asay 0 169
Kadıköy Çarşı, Akasya AVM, Kadıköy Altıyol, Kadıköy Park Optik olarak 4 şube ile faaliyet gösteren KESKİNGÖZ OPTİK firması E-DÖNÜŞÜMÜN getirdiği tüm avantajlardan yararlanmak için AKEAD BS kullanmaya başladı. Firmanın şubeleri programı daha pratik kullanmaları için sistem sanal sunucuya kuruldu. Bu yöntem sayesinde firma server yatırımı yapmadan, t..
28 May KAREKODLU BETON İRSALİYESİ
Asay 0 147
Beton irsaliye KAREKOD tanım dokümanı yayınlandı. Beton üretim sektöründe faaliyet gösteren firmalar irsaliyelerinde iki adet karekod yer alacak. Yeni sisteme daha rahat adapte olmanız için AKEAD ERP olarak tüm güncellemelerimizi yaptık. Sizi program karmaşasından kurtarmak için  BETON ÜRETİMİNİ gelişen elektronik belge sistemi neticesinde tek prog..
26 May Elektronik Serbest Meslek Makbuzu Başvuru Talebi
Asay 0 123
İnteraktif Vergi Dairesinde “Elektronik Serbest Meslek Makbuzu Başvuru Talebi” Hizmeti Mükelleflerin kullanımına 25/05/2020 Tarihi İtibariyle Açılmıştır.İnteraktif Vergi Dairesi WEB uygulaması aracılığı ile Elektronik Serbest Meslek Makbuzu Başvuru Talebine ilişkin gerekli geliştirmeler yapılmış ve 25/05/2020 tarihi itibariyle mükelleflerimizin hiz..
23 May Elektronik Makbuz (e-SMM)
Asay 0 128
Elektronik Makbuz (e-SMM)..
23 May Mali Müşavirlere Özel 500 Kontörlü E-SMM Ücretsiz
Asay 0 128
Mali Müşavirlere Özel 500 Kontörlü E-SMM Ücretsiz..
11 May Elektronik Muhasebe Fişlerine Merhaba
Asay 0 121
(1) Bilindiği üzere 1 Sıra No.lu Elektronik Defter Genel Tebliği’nin;4.4. e-Defter Dosyaları, Berat Dosyaları ve Muhasebe Fişlerinin Muhafaza ve İbrazı” başlıklı bölümünün;4.4.1 / (a) fıkrasında; e-Defter uygulamasına dahil olan mükelleflerin e-Defter ve berat dosyaları ile birlikte “Muhasebe Fişleri”ni de kağıt ve/veya elektronik ortamda muhafaza ..
10 May Hepsi Bir Arada Portal
Asay 0 117
Hepsi Bir Arada PortalBasit, Hızlı ve Üstün ÖzellikliE-FaturaE-Arşiv FaturaE-Defter1000 Gönderi / Alım10 Yıl SaklamaSadece 1.499 TL + KDV..
10 May E-Smm Kampanyası
Asay 0 125
5 Yıl Geçerli, 500 E-Smm Full PaketMühendislere Özel Elektronik Serbest Meslek Makbuzu5 Yıl Geçerli500 E-SMMFull Paket Sadece 290 TL + KDVDoktorlara Özel Elektronik Serbest Meslek Makbuzu5 Yıl Geçerli500 E-SMMFull Paket Sadece 290 TL + KDVAvukatlara Özel Elektronik Serbest Meslek Makbuzu5 Yıl Geçerli500 E-SMMFull Paket Sadece 290 TL + KDV..
10 May E-Arşiv Fatura Kesmenin En Kolay Yolu
Asay 0 133
Asay Danışmanlık ve EDM Bilişim birlikteliğinin verdiği güç ile E-Fatur'ya geçmeksizin E-Arşiv Fatura kesmenin en kolay yolu "EDM GİBPAS"Faturaları tek tıklamayla gib portalına aktarabilir, onay aşamasına getirebilirsiniz.Müşteri ve stok kayıtlarınızı excel yardımıyla kullandığınız diğer programlardan kolaylıkla çekebilirsiniz.Tüm Arşiv Faturaların..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 20 (2 Sayfa)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.